ЗАМОВИТИ САЙТ КОМПАНІЇ ПІД КЛЮЧ

ПОБУДУЄМО ІМІДЖ КОМПАНІЇ І ВИБУДУЄМО ПОТІК КЛІЄНТІВ

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ САЙТУ КОМПАНІЇ В Web-wizard

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту розробляється з нуля індивідуально під запит кожного клієнта, цілей, особливостей цільової аудиторії і тенденцій світового веб-дизайну. Ми розробимо максимально простий, зручний і зрозумілий для користувачів ресурс. У підсумку, впізнаваність і довіру до вашого бренду зросте, а кількість замовлень збільшиться!

ПОТУЖНА ПРОДАЮЧА СТРУКТУРА

Для підвищення продажів за допомогою корпоративного сайту наш маркетолог проводить детальний аналіз вашого бізнесу, переваг і особливостей компанії, становить портрет потенційного клієнта. На основі отриманої інформації створюється унікальну структуру, що здатна генерувати в 2-5 разів більше заявок у порівнянні зі звичайним сайтом.

РІШЕННЯ ЗАДАЧ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Ми маємо достатній досвід, щоб з упевненістю сказати "для нас немає обмежень". Будь то простий сайт з текстовою та графічною інформацією або складний проект з розробкою і впровадженням нестандартних функцій, інтеграцією сторонніх компонентів або розробки з нуля. Відповідь завжди один? "Зробимо!"

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Для підвищення продажів за допомогою корпоративного сайту наш маркетолог проводить детальний аналіз вашого бізнесу, переваг і особливостей компанії, становить портрет потенційного клієнта. На основі отриманої інформації створюється унікальну структуру, що здатна генерувати в 2-5 разів більше заявок у порівнянні зі звичайним сайтом.

ЯК МИ ВИРІШИМО ВАШЕ ЗАВДАННЯ?

ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ

Починаємо спостереження і моніторинг конкурентного середовища, удосконалюємо стратегію переваги над конкуруючими фірмами. Визначаємо ЦА.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Розробляємо продає, мотивуючий дизайн і адаптуємо під гаджети, безперечно відображається на моніторах і екранах по стандартам WEB 2.0.

ВЕРСТКА І АДАПТАЦІЯ

Створюємо WEB 2.0. сайт з 95+ з 100 пунктів швидкості завантаження на планшетних, стаціонарних і мобільних пристроях.

ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

Тестуємо проект на помилки і вчасно усуваємо їх. Надаємо надійний хостинг, підключаємо функцію щоденного резервного копіювання сайту.

Створення сайту компанії під ключ

Для просування свого бізнесу, охоплення всієї ЦА, в тому числі і мобільного, в online-режимі, доцільно замовити сайт. Сучасні веб-проекти прирівнюються до мистецтва. Вони поєднують в собі маркетинг, дизайн і технології. При цьому для створення сайту використовуються в повному обсязі компоненти і інструменти поспіль. Підбирається зважене і збалансоване рішення, щоб сайт на замовлення представляв собою робочу платформу, за допомогою якої можна рекламувати компанію, продавати товари, зміцнювати імідж компанії в своїй ніші. Саме цим і займається агентство Web-wizard в Кременці. Ми шукаємо і впроваджуємо рішення для вашого бізнесу, здатні стабільно розвивати його, забезпечуючи невичерпним потоком замовлень.

Якщо ви хочете отримати максимум можливостей від сайту, мрієте, щоб ваша компанія підірвала ринок, а дизайном проекту можна було пишатися, ми пропонуємо вам замовити сайт в нашому Діджитал-агентстві. Чому ми?

Заглиблюємося в бізнес клієнта і підбираємо індивідуальне рішення;

Чи не застосовуємо готові шаблони;

Розробляємо клієнтоорієнтірованную структуру, дизайн і usability;

Пропонуємо чесні ціни, не завищуючи їх;

Пропонуємо замовити сайт будь-якого виду та рівня складності.

Замовити сайт є найкращим рішенням, якщо діяльність компанії орієнтована на просування продуктів і послуг в мережі Інтернет. При цьому існує можливість створити інформаційний сайт і також отримувати доходи від нього. Замовити сайт у Кременці можна на будь-якому етапі бізнесу.

Найчастіше, сайти на замовлення створюються на перших порах формування компанії. Це рішення доцільно з точки зору охоплення ЦА і економії на офлайн-діяльності. Замовити сайт можна і в момент різких знижень продажів. Нерідко власники магазинів або компаній вирішують замовити створення і розробку продають веб-сайтів, які допомагають підірвати продажу завдяки своїм унікальним властивостям і можливостям. Так чи інакше, замовити створення сайту для свого бізнесу - це винятковий ряд вагомих плюсів:

Скорочення витрат на рекламу;

Ефективна зворотний зв'язок зі своїми клієнтами;

Зміцнення репутації, імені та іміджу компанії і лояльності до неї;

Демонстрація товарів і послуг в будь-якому обсязі з максимальною вигодою.

Незалежно від сфери діяльності компанії, виготовлення сайту позитивно позначиться на бізнесі. Він забезпечить фірму замовленнями і дозволяє надавати високий рівень обслуговування за рахунок свого функціоналу.

Ціна розробки сайту компанії в Кременці

Виготовлення сайту компанії в Кременці

від 200 $

Просування компанії в пошукових системах

від 250 $

Контекстна реклама Google, Yandex та Facebook

від 300 $

Ціна розробки сайту компанії в веб-студії Web-wizard стартує від 200 у.о. Вартість може збільшуватися залежно від складності та обсягу сайту, необхідність розробки індивідуальних функцій, особистих побажань клієнта. За вказану вартість кожен клієнт отримує сайт підприємства під ключ, повністю готовий до запуску та просування, відповідний технічним завданням і всім вимогам. У вартість не входить ціна на послуги просування, оренди домену та хостингу.

На вартість розробки сайту може вплинути:

  • Складність дизайну (наявність індивідуально промальованих елементів, розробка банера, логотипа);
  • Складність функціоналу;
  • Розробка динамічних елементів;
  • Наявність каталогу продукції і опис товарів;
  • Інтеграція з CRM.

Чим буде відрізнятися ваш сайт компанії від конкурентів

Повна унікальність

Створення сайту організації під ключ має на увазі максимальну унікальність проекту. Починаючи з дизайну, закінчуючи контентом ваш сайт підприємства буде повністю унікальний, що обов'язково оцінять і клієнти, і пошукові системи.

Безперервна робота

Розробка корпоративного сайту без помилок в сукупності з надійним хостингом, який ми вам порекомендуємо, гарантує безперебійну роботу порталу навіть при критичних навантаженнях.

Зручність користування

Правильна структура сайту, продумана навігація і меню дозволить кожному вашому відвідувачеві відчути зручність користування порталом, знаходячи потрібну йому інформацію за все в 2-3 кліка.

Адаптивність

Ви не втратите ні одного свого потенційного клієнта завдяки адаптивної версії сайту, яка правильно адаптується на всі екрани пристроїв з будь-яким розміром діагоналі: він компактних смартфонів до великих дисплеїв телевізорів.

5 причин замовити сайт компанії під ключ в Web-wizard

  1. Ми входимо в ТОП-100 кращих веб-студій України за версією рейтингових систем Awwwards, ...
  2. Web-wizard - партнер Google по контекстній рекламі
  3. За 5 років роботи привели своїм клієнтам більш 1 00 000 лидов
  4. Пропонуємо комплексні рішення у всіх сферах веб-розробки
  5. Маємо 99% позитивних відгуків від клієнтів, з якими ми коли-небудь співпрацювали.

Перегляньте прайс на послуги нашої веб-студії і зверніться до менеджера за консультацією. Щоб замовити корпоративний сайт, зв'яжіться з нами за контактними номерами, електронній пошті або заповніть форму зворотного зв'язку.