РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

ПОТУЖНИЙ І НАДІЙНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ОТРИМАННЯ КЛІЄНТІВ З ІНТЕРНЕТ

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

В Web-wizard

СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ

Ми пропагуємо унікальність, тому використовуємо не шаблонні дизайни при розробці інтернет-магазину. Дизайн відповідає потребам цільової аудиторії і завданням, які поставив нам замовник. Розробляємо зручний, простий і зрозумілий для користувачів ресурс, завдяки чому зростає довіра клієнтів, впізнаваність і прибуток вашої компанії.

ПОТУЖНА ПРОДАЮЧА СТРУКТУРА

Перед розробкою інтернет-магазину виконуємо детальну аналітику ніші, бізнесу, покупців, конкурентів. На основі отриманих даних будуємо унікальну продає структуру, яка веде до збільшення замовлень в 3-5 разів і отримання надприбутку компанії.

РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Для нас немає неможливого, ми готові розробити проект будь-якої складності, будь то невеликий інтернет-магазин вузькоспеціалізованого товару або великий багатосторінковий сайт з продажу предметів загального споживання зі складним функціоналом.

ЕФЕКТИВНЕ ПРОСУВАННЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Пропонуємо комплекс послуг з розкручування і просування інтернет-магазину в Інтернеті. Ми успішно розробили понад 90 рекламних кампаній, щодня генеруючи покупців нашим замовникам. Ваш website гарантовано знайде успіх завдяки нашому досвіду.

ЯК МИ ВИРІШИМО ВАШЕ ЗАВДАННЯ?

ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ

Виконуємо моніторинг підприємницької діяльності, конкурентів, споживачів і залишаємо робочу концепцію проекту і конверсію до 15%.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

60% часу роботи над проектом ми закладаємо в грамотне і професійне UI / UX-проектування і дизайн інтерфейсу кожної сторінки.

ВЕРСТКА І АДАПТАЦІЯ

Ми крокуємо в ногу з часом і адаптуємо магазин під існуючі електронні гаджети, щоб клієнтам компанії було зручно здійснювати покупки.

ЗРУЧНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Інтерфейс інтернет-магазину продуманий максимально. Кожен елемент знаходиться на своєму місці, клієнтам буде зручно користуватися сайтом.

Створення інтернет магазину під ключ

За результатами дослідження Forbes, понад 1 млн українських мобільних користувачів роблять покупки в Інтернеті. Кількість інтернет-користувачів щороку динамічно зростає на 15%, що робить створення інтернет-магазину невід'ємною частиною онлайн-бізнесу і найкращим способом продажу великого обсягу товарів або послуг.

Інтернет-магазин - це інтерактивний сайт для бізнесу, який ефективно рекламує товари компанії за допомогою опису і характеристик товарних одиниць, припускаючи можливість купити їх. Сайт може бути доповнений різними функціями, як типовими, так і складними. Для зручності користувачів і клієнтів можуть бути розроблені складні платіжні системи для оплати, безпосередньо, на сторінці картки товару, особистий кабінет для взаємодії з замовником, різні порівняльні характеристики товарів і т.д.

Виготовлення інтернет-магазину для покупок

Різноманніття варіацій функціональних можливостей при створенні інтернет-магазину під ключ дозволяє вирішити ряд завдань для всіляких сфер бізнесу. Наприклад, невеликі фірми, що продаються вузькоспеціалізовані товари, можуть заощадити і купити статичний інтернет-магазин з можливістю ручного заповнення карток товарів в CMS і без прив'язки до системи оплати. Великі компанії можуть купити інтегрований або динамічний інтернет-магазин, який дозволяє взаємодіяти з корпоративною базою (наприклад, на основі 1С), завдяки яким всі зміни в базі або інтернет магазині моментально відображаються своєму власникові.

Розробка інтернет-магазину під ключ і його цілі

Розробка інтернет-магазину для бізнесу може нести такі цілі та завдання:

 • Підвищення продажів і зростання прибутку компанії за допомогою додаткового каналу реалізації продукції;
 • Розширення клієнтської бази, сервісне обслуговування замовників;
 • Створення інтернет магазину для збору маркетингових даних (опитування, голосування і т.д.) з метою максимального задоволення потреб ЦА;
 • Підвищення впізнаваності компанії;
 • Пошук нових партнерів, постачальників або співробітників.

Створення інтернет-магазину в Кременці - це значна економія фінансів на оренді приміщення для офлайн-продажів і мінімізація витрат на персонал. Варто раз звернутися за розробкою магазину, вкластися в його розкрутку, і після цього чекати відвідувачів, отримуючи свій прибуток.

Щоб інтернет магазин досяг цілей і могло називатися ефективним, ресурс повинен мати:

 • Продаючий і сучасний дизайн, щоб сторінка сподобалася і запам'яталася користувачам;
 • Гарне юзабіліті для швидкого пошуку товару, що цікавить і комфортних замовлень;
 • Надійну адміністративну панель для зручного редагування сторінок і наповнення контентом;
 • Інтеграцію з CRM для контролю поведінкового фактора відвідувачів і роботи по підвищенню якості послуг;
 • Адаптивну верстку для захоплення мобільного ЦА;
 • Високу швидкість завантаження - не менше 90 з 100 по Google Test Speed ​​для утримання відвідувачів і підвищення лояльності клієнтів;
 • Якісний онлайн-сервіс, можливість знайти будь-який товар.

Веб-студія Web-wizard створить ефективну торговельну площадку в Кременці, що відповідає всім вимогам e-commerce і інтернет-маркетингу, грунтуючись на суб'єктивних потребах компанії-замовника. Для цього виготовлення інтернет-магазину розбивається на етапи, кожен з яких детально опрацьовується.

Етапи створення інтернет-магазину

1. Ідея проекту для бізнесу

При зверненні клієнта в нашу веб-студію, ми визначаємо цілі і завдання інтернет-магазину, консультуємо замовника, підбираючи і рекомендуючи оптимальні рішення ведення інтернет-бізнесу.

2. Аналітика діяльності користувача

Проводимо маркетинговий аналіз всіх параметрів, що впливають на ефективність і прибутковість проекту. Моніторимо конкурентів, ціноутворення і нішу, створюючи продає структуру і стратегію інтернет-магазину. Складається докладний ТЗ, відповідне побажанням замовника і результатами проведеної аналітики.

3. Технічні роботи

Дизайнер малює макет дизайну магазина відповідно до технічного завдання. Макет затверджується клієнтом і передається верстальщику. При необхідності розробки складного функціоналу підключається програміст. Підбирається домен і хостинг; розробляється адаптивна версія сторінки, встановлюється високий рівень захисту від зломів.

4. Розвиток проекту

Після здачі проекту і його запуску, починаємо роботу по його просуванню і розвитку. Підбираємо індивідуальний спосіб (пошукова оптимізація, PPC, email-маркетинг або контекстна реклама), найбільш підходяще для бізнесу, або пропонуємо комплексні роботи по розкрутці.

Виготовлення інтернет-магазину під ключ - це місткий і складний комплекс робіт, ефективність яких залежить від комунікації між нами і замовником.

Ціна створення інтернет-магазинів під ключ в Кременці

Вартість створення інтернет-магазину залежить від ряду критеріїв: обсягу роботи, кількості сторінок, складності веб-дизайну, кількості мовних версій, необхідності в інтеграції сервісу онлайн-оплат. Основні функції, такі як система управління сайтом, багатофункціональний каталог товарів, корзина, рядок пошуку, новинна стрічка, слайди, карта проїзду і статистика відвідувань вже включені в ціну розробки інтернет магазину. Також у вартість входить оптимізація проекту під пошуковики. Пропонуємо ознайомитися з розцінками на створення інтернет магазину нашим агентством інтернет-маркетингу

Створення інтернет-магазину стандарт

від 500 $

Створення інтернет-магазину PRO

від 1000 $

Контекстна реклама Google та Facebook

від 300 $

Переваги розробки інтернет-магазину в Web-wizard

1. Ми використовуємо готові перевірені шаблони, також кожен дизайн при створенні інтернет-магазину доопрацьовується індивідуально, грунтуючись на побажаннях клієнта, особливості та потреби цільової аудиторії. Кожен дизайн є ексклюзивним і повністю відповідає вашим ідеям. Ми використовуємо дійсно круті дизайни.

2. Виготовлення інтернет-магазину в Кременці ґрунтується на результатах маркетингового аналізу. На основі отриманих даних розробляємо продаючу структуру, пишемо правильні і мотивуючі заклики до дії, завдяки чому ви отримуєте необмежену кількість звернень.

3. Ваш інет магазин для бізнесу оптимізується під пошукові роботи Google і Yandex на 100%. Ми гарантуємо високу швидкість завантаження мобільного і комп'ютерної версії сайту, чисту валідну HTML5 верстку, завдяки чому пошуковики будуть краще розуміти ваш рерурсов.

4. Правильне відображення інтернет-магазину на всіх мобільних і електронних пристроях. Розробляємо адаптивну версію сторінки для ідеального його відображення на всіх екранах і захоплення мобільних користувачів.

5. Інтернет-магазин розробляється на системах управління простих в управлінні, завдяки чому впоратися в ньому може навіть новачок. Ви можете делегувати адміністрування сайту співробітникові, займатися самостійно або скористатися послугами нашої веб-студії в Кременці.