Створення сайту-візитки під ключ

ПОЧНІТЬ ОТРИМУВАТИ ПЕРШІ ПРОДАЖІ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 14 ДНІВ

Переваги розробки сайту-візитки в Web-wizard

ВИЩА ЯКІСТЬ РОЗРОБКИ

Ми беремо вашу ідею, додаємо свої знання і досвід, використовуємо трендові IT-рішення, вимоги пошукових систем і розробляємо ідеальний стартап діяльності в Інтернеті

ЦІНУЄМО ВАШ ЧАС І ГРОШІ

Ми розуміємо наскільки важливо час, тому при будь-яких ситуаціях працюємо в екстремально стислі терміни і в 95% роботи здаємо сайт через 14 днів!

ІНДИВІДУАЛЬНЕ РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ

Вирішуємо комплекс завдань по створенню маркетингового інструменту для діяльності. Виконуємо комерційний аналіз, продумуємо структуру і створюємо успішну платформу для розвитку інтернет-бізнесу.

ЙДЕМО ДО ПЕРЕМОГИ ПРИ БУДЬ-ЯКИХ СИТУАЦІЯХІ

Після закінчення роботи навчаємо управління сайтом і пропонуємо послуги професійної технічної та інформаційної підтримки. Розвиваємо бізнес-проект протягом усього часу роботи

ЯК МИ ВИРІШИМО ВАШЕ ЗАВДАННЯ?

ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ

Виробляємо перевірку діяльності, аналізується поведінка конкурентів, виявляються слабкі і сильні сторони і на отриманих даних розробляється тактика переваги.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Формуємо трендовий UX-дизайн з урахуванням європейських тенденцій, трендових ноу-хау, юзабілі, адаптації та властивостей.

ВЕРСТКА І АДАПТАЦІЯ

Розробляємо трендовий ресурс з гранично допустимою швидкістю завантаження і зручному відображенні на мобільних гаджетах.

ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

Проводимо 10-етапні тести на коректність працездатності ресурсу. Встановлюються паролі, створюються дублі сайту, розробляється надійний рівень захисту від зломів і шахраїв.

Створення сайту візитки під ключ

Під час стартапу інтернет-бізнесу не обов'язково відразу розмахуватися до масштабів складних корпоративних сайтів. Для початку цілком достатньо сайту візитки, щоб заявити про себе в мережі, відобразити найважливішу інформацію, види товарів, що реалізуються або надаються, контакти і карту проїзду. Візитка містить в собі мінімум інформації для клієнтів, за допомогою якої вам вдасться сказати про початок бізнесу і показати переваги над конкурентами.

Розробка сайту-візитки

Створення сайту візитки - простий і недорогий спосіб донесення інформації. За демократичну вартість розробки з'являться клієнти, які принесуть дохід фірмі в десятки разів перевищує витрати. Такий сайт - гарне рішення для новачків в інтернет-бізнесі і тих, хто в майбутньому планує замовити створення великого веб-проекту.

Сайт візитка - повноцінний інформаційно насичений ресурс, здатний утримувати необмежену кількість сторінок, що не обмежених за функціоналом. Висока якість і демократична ціна оптимальні для фірм малого і середнього бізнесу, а також новачків ніші. Розробляється сайт в Кременці на надійному движку з зручним CMS для самостійного адміністрування, оновлення, додавання інформації, відеороликів і зображень.

5 відмінностей наших сайтів візиток від інших

Створення сайту в "Web-wizard" виконується командою співробітників в Кременці з 6 чоловік. Тому на виході реалізується проект преміальної якості. Мета роботи - виготовлення сайту візитки в Кременці дієвим інструментом для заробітку. Ми реалізуємо свій потенціал, виконуючи роботу на найвищому рівні. В результаті сайт стає представництвом компанії в мережі, платформою для розміщення контактної інформації, продуктах і компанії, що позитивно впливає на інтерес відвідувачів, які в майбутньому стають покупцями.

Розробка сайту візитки містить в собі комплекс робочих процесів, опрацювання кожного етапу, ретельний аналіз дій, поведінку конкуренції, трафіку і моніторинг діяльності. Щоб сайт став преміальний і набув статусу лідера, веб-студія "Web-wizard":

 • Моніторить діяльність і ринок збуту, переваги і недоліки конкурентів;
 • Працює над концепцією, що продає стратегією і структурою веб-проекту, спираючись на результати після проведення маркетингового дослідження;
 • Виявляємо цільову аудиторію, малює аватар потенційного покупця, створюємо для нього "зачіпки", які зацікавлять його і потенційний покупець стане постійним;
 • Розробляємо унікальну торгову пропозицію, підключаємо метрику для аналізу дій клієнтів і стежимо за тенденціями для поліпшення результатів;
 • Створюємо чудовий дизайн з елітарних шаблонів.

Замовивши сайт в інтернет-агентстві "Web-wizard" в Кременці, ви отримуєте не лише однієї сторінки і сирий проект, а повноцінний SEO-оптимізований веб-продукт, який містить ексклюзивний WOW-дизайн, функціонал, доступне юзабіліті і ультрасучасний інтерфейс.

Базовий функціонал і ціна сайту візитки

Дизайн веб-сайту створюється з нуля досвідченим, творчим і талановитим дизайнером. Вносимо корективи в макет до повного задоволення клієнта. Малюємо 3 сторінки: головну, внутрішню і сторінку контактів. Вартість розробки - від 2500 грн. У неї входить:

 • Система управління CMS. Ви зможете управляти сайтом, наповнювати актуальною інформацією, відео, статтями, картинками і фото.
 • Базове наповнення сайту. Наповнимо головну сторінку сайту текстовими і графічними матеріалами.
 • Форма зворотнього зв'язку, вікно пошуку по сайту, карта проїзду, фотогалерея. Функціонал спрямований на доступність і комфорт для кожного відвідувача ресурсу.
 • Розробка потрібної кількості сторінок для розміщення інформації;
 • СЕО-оптимізація. Розробка сайту візитки з урахуванням подальшої розкрутки: адаптація ресурсу під запити пошукових систем, розробка семантичного ядра;
 • Орієнтація на продажу. Інтегруємо "фішки" компанії, які привертають увагу покупців.

Кому рекомендується замовити сайт-візитку?

Вам підійде такий варіант сайту, якщо ви тільки почали вести бізнес в Інтернеті; керівник компанії, яка надає послуги; при необхідності піар-кампанії для фірми або участі в тендері. Ресурс носить презентаційний характер, однак грамотно підібрана концепція і структура можуть стати поштовхом для продажів в Інтернеті.

Ресурс можна змінити, допрацювати або наповнити. Ми створюємо проект з системою управління (CMS), після здачі проекту надаємо доступи до сайту, проводимо консультації та безкоштовне навчання. У разі відсутності часу або бажання, замовте підтримку ресурсу в веб-студії "Web-wizard". Гарантуємо безпеку ресурсу і наповнення актуальною інформацією.

Основні етапи створення сайту візитки в Кременці

Обговорення проекту, знайомство з бізнесом, поверхневий аналіз ніші, проведення презентації, консультація клієнта; укладення двостороннього договору із зазначенням термінів і вартості; передоплата 50% від ціни сайту;

Проведення маркетингового аналізу; складання та підписання технічного завдання; передача завдання дизайнеру;

Створення макета дизайну, промальовування деталей з урахуванням побажань клієнта та специфіки цільової аудиторії; опрацювання дизайну до моменту його узгодження з клієнтом;

Технічна робота: верстка та програмування; кроссбраузерность, оптимізація, установка захисту від зломів;

Написання статей, наповнення контентом; запуск проекту, тестування на помилки;

Демонстрація готового продукту клієнту; оплата 50% від вартості.

Після здачі проекту пропонуються послуги розкрутки і підтримки. Пропонуємо види просування ресурсу, в тому числі SEO-просування, розміщення платної і таргентінговой реклами в популярних соціальних сітках і розважальних ресурсах.

6 правил професійної розробки сайту візитки, яких ми дотримуємося

Унікальний дизайн. Веб-студія Web-wizard в Кременці противник простих шаблонів, тому пропонуємо екстранеордінарний дизайн сайту з урахуванням персональних побажань клієнтів, мегасучасними веб-тенденцій і правил юзабіліті.

Доступна до розуміння система управління сайтом. Зрозуміле і доступне адміністрування сайтом допоможе підтримувати актуальність ресурсу, наповнювати його статтями, новинами і фотографіями, сторінками і розділами.

Швидкість завантаження веб-сторінки до 100%. Завантаження сайту виконується за 3-5 секунд на будь-якому браузері і електронному гаджет. Оптимізуємо коди і зображення для швидкого завантаження.

Безпека ресурсу. Щоб сайт був в безпеці, програмісти при розробці захищають сайт від SQL-ін'єкцій, закривають програмний код, ЧПУ і захищають ресурс по IP.

Адаптація під смартфони і планшети. Алгоритм пошукових систем налаштований під правильне сприйняття сайту, які були адаптовані під мобільні пристрої. Ми рекомендуємо замовляти адаптацію сайту для підвищення лояльності користувачів мобільного інтернету.

Підключення метрики, за допомогою якої відстежується і аналізується кількість і поведінка відвідувачів веб-ресурсу. Це допоможе оптимізувати витрати на рекламу і послуги з просування сайту.

Скільки коштує виготовлення сайту візитки під ключ?

Ціна створення web-сайту в веб-студії в Кременці починається від 2500 грн. Кінцева вартість виготовлення варіюється в залежності від функціоналу і додаткових побажань клієнта, які не входять в базовий комплект, обсяг, складність робіт, затрат часу і вартості на просування ресурсу. Ціна виготовлення обговорюється індивідуально і оголошується після ретельного вивчення бізнесу, визначення мети і завдання ресурсу, аналізу побажань і т.д. Зателефонуйте представнику нашої компанії в Кременці і отримаєте допомогу, проконсультувавшись про ціни і переваги виготовляється студією продукту.

Щоб замовити створення сайту візитки в Кременці, зателефонуйте або напишіть нам, запросіть менеджера до вас в офіс, який проведе безкоштовну консультацію і презентацію послуг або скачайте бриф для детального обговорення вже з готовим матеріалом на руках.

Ціна розробки сайту візитки в Кременці

Виготовлення вашого сайту візитки

від 100 $

Просування компанії в пошукових системах

від 250 $

Контекстна реклама Google, Yandex та Facebook

від 300 $