СТВОРІННЯ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

ПОБУДУЄМО ІМІДЖ КОМПАНІЇ І ВИБУДУЄМО ПОТІК КЛІЄНТІВ

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ В Web-wizard

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН САЙТУ

Дизайн сайту розробляється з нуля індивідуально під запит кожного клієнта, цілей, особливостей цільової аудиторії і тенденцій світового веб-дизайну. Ми розробимо максимально простий, зручний і зрозумілий для користувачів ресурс. У підсумку, впізнаваність і довіру до вашого бренду зросте, а кількість замовлень збільшиться!

ПОТУЖНА ПРОДАЮЧА СТРУКТУРА

Для підвищення продажів за допомогою корпоративного сайту наш маркетолог проводить детальний аналіз вашого бізнесу, переваг і особливостей компанії, становить портрет потенційного клієнта. На основі отриманої інформації створюється унікальну структуру, що здатна генерувати в 2-5 разів більше заявок у порівнянні зі звичайним сайтом.

РІШЕННЯ ЗАДАЧ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ

Ми маємо достатній досвід, щоб з упевненістю сказати "для нас немає обмежень". Будь то простий сайт з текстовою та графічною інформацією або складний проект з розробкою і впровадженням нестандартних функцій, інтеграцією сторонніх компонентів або розробки з нуля. Відповідь завжди один? "Зробимо!"

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Для підвищення продажів за допомогою корпоративного сайту наш маркетолог проводить детальний аналіз вашого бізнесу, переваг і особливостей компанії, становить портрет потенційного клієнта. На основі отриманої інформації створюється унікальну структуру, що здатна генерувати в 2-5 разів більше заявок у порівнянні зі звичайним сайтом.

ЯК МИ ВИРІШИМО ВАШЕ ЗАВДАННЯ?

ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКУ

Починаємо спостереження і моніторинг конкурентного середовища, удосконалюємо стратегію переваги над конкуруючими фірмами. Визначаємо ЦА.

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Розробляємо продає, мотивуючий дизайн і адаптуємо під гаджети, безперечно відображається на моніторах і екранах по стандартам WEB 2.0.

ВЕРСТКА І АДАПТАЦІЯ

Створюємо WEB 2.0. сайт з 95+ з 100 пунктів швидкості завантаження на планшетних, стаціонарних і мобільних пристроях.

ТЕСТУВАННЯ САЙТУ

Тестуємо проект на помилки і вчасно усуваємо їх. Надаємо надійний хостинг, підключаємо функцію щоденного резервного копіювання сайту.

Створення корпоративного сайту під ключ

Виготовлення корпоративного сайту допоможе вашій компанії одночасно вирішувати відразу кілька бізнес-завдань. Повноцінне представництво підприємства в Інтернеті допоможе вам шукати клієнтів, партнерів і взаємодіяти з ними, формувати імідж компанії, продавати товари або послуги і управляти бізнес-процесами. Ваш сайт компанії стане ефективним бізнес-інструментом, який ми створимо на основі сучасних тенденцій і вимог.

На чому ґрунтується розробка корпоративного сайту в нашій веб-студії

За 5 років нашої роботи ми визначили, виробили і сформували основу для успішної розробки корпоративного сайту. Сьогодні сайт підприємства для нас - не хаотичні дії по його створенню, а чітка і послідовна робота на результат, який вже через 30 днів допоможе вашій компанії почати стабільний розвиток в Інтернет.

Ключева відміна корпоративного сайту від інших видів - багатозадачність. На ресурсі можуть бути представлені товари і послуги, прайси, технічна документація, інформація для клієнтів, будь-яка інша цінна інформація.

Розробка ресурсу для компанії рекомендується для великих підприємств, які ведуть бізнес в декількох напрямках або невеликих фірм, які планують розвиток в майбутньому часі. Не рекомендується замовляти розробку сайту в якості першого проекту для молодих фірм, що не визначили цільову аудиторію, конкурентів і переваги над ними. Для таких підприємств рекомендується розробка Landing page для проведення детального аналізу ніші і визначення поведінки відвідувачів щодо товарів або послуг, пропонованих фірмою.

Ціна розробки корпоративного сайту в Кременці

Виготовлення корпоративного сайту

від 200 $

Просування компанії в пошукових системах

від 250 $

Контекстна реклама Google, Yandex та Facebook

від 300 $

Ціна розробки корпоративного сайту в веб-студії Web-wizard стартує від 200 у.о. Вартість може збільшуватися залежно від складності та обсягу сайту, необхідність розробки індивідуальних функцій, особистих побажань клієнта. За вказану вартість кожен клієнт отримує сайт підприємства під ключ, повністю готовий до запуску та просування, відповідний технічним завданням і всім вимогам. У вартість не входить ціна на послуги просування, оренди домену та хостингу.

На вартість розробки сайту може вплинути:

  • Складність дизайну (наявність індивідуально промальованих елементів, розробка банера, логотипа);
  • Складність функціоналу;
  • Розробка динамічних елементів;
  • Наявність каталогу продукції і опис товарів;
  • Інтеграція з CRM.

Чим буде відрізнятися ваш сайт компанії від конкурентів

Повна унікальність

Створення сайту організації під ключ має на увазі максимальну унікальність проекту. Починаючи з дизайну, закінчуючи контентом ваш сайт підприємства буде повністю унікальний, що обов'язково оцінять і клієнти, і пошукові системи.

Безперервна робота

Розробка корпоративного сайту без помилок в сукупності з надійним хостингом, який ми вам порекомендуємо, гарантує безперебійну роботу порталу навіть при критичних навантаженнях.

Зручність користування

Правильна структура сайту, продумана навігація і меню дозволить кожному вашому відвідувачеві відчути зручність користування порталом, знаходячи потрібну йому інформацію за все в 2-3 кліка.

Адаптивність

Ви не втратите ні одного свого потенційного клієнта завдяки адаптивної версії сайту, яка правильно адаптується на всі екрани пристроїв з будь-яким розміром діагоналі: він компактних смартфонів до великих дисплеїв телевізорів.

5 причин замовити корпоративний сайт під ключ в Web-wizard

  1. Ми входимо в ТОП-100 кращих веб-студій України за версією рейтингових систем Awwwards, ...
  2. Web-wizard - партнер Google по контекстній рекламі
  3. За 5 років роботи привели своїм клієнтам більш 1 00 000 лидов
  4. Пропонуємо комплексні рішення у всіх сферах веб-розробки
  5. Маємо 99% позитивних відгуків від клієнтів, з якими ми коли-небудь співпрацювали.

Перегляньте прайс на послуги нашої веб-студії і зверніться до менеджера за консультацією. Щоб замовити корпоративний сайт, зв'яжіться з нами за контактними номерами, електронній пошті або заповніть форму зворотного зв'язку.