СТВОРЕННЯ САЙТІВ

Повноцінний ресурс, може презентувати як компанію, так і продавати послуги і товар

Найчастіше лише однієї сторінки, що продає ресурс з конверсійної здатністю до 45%

Сайт призначений для реклами і продажу товару з максимальною автоматизацією

Найчастіше невеликий сайт без технічних обмежень, що презентує послуги або товар

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ

Ресурс будь-якої складності, новинні портали, різні сервіси та дошки оголошень

Залучення цільових відвідувачів з максимальною віддачею і конверсією до 45%

Сторінка для просування брендів, спецпропозицій, ексклюзивних товарів або послуг

Ресурс для продажу і презентації товарів з великою кількістю розділів і сторінок

Ресурс, спрямований на ефективне отримання клієнтів з контекстної реклами

Вартість і ціна на створення сайтів

Ваш бізнес - індивідуальний, тому вартість сайту, який виготовляється для нього, розраховується в індивідуальному порядку, виходячи з ряду різних критеріїв. Ціни на створення сайтів залежать від колосальної кількості параметрів і умов. Заздалегідь веб-студія здатна вказати мінімальну вартість, яка змінюється і коригується залежно від складності веб-ресурсу та інших факторів.

Всі сайти розбиті на групи, кожна з яких має цінової орієнтацією. Для того, щоб розуміти яка група стане вигідним варіантом для бізнесу клієнта, необхідно провести маркетинговий аналіз бізнесу, в який входить аудит конкурентів, ринку, ексклюзивності бізнесу та ін.

Вартість сайтів залежить від мети, яка ставиться перед ними. Якщо ви - новачок в інтернет-бізнесі і ваша мета - проінформувати потенційних замовників про існування компанії, то стартуйте з веб-візитки, яка за ціною набагато дешевше, ніж корпоративний сайт - ресурс для великих і усталених фірм. Якщо мета ресурсу - продавати товари і послуги у великому асортименті, необхідний складний і гнучкий функціонал, здатний правильно взаємодіяти зі споживачем. Від кількості модулів, складності дизайну та функціоналу залежить ціна створення.

Фактори, від яких залежить ціна на створення сайту

Чітких цін на етапи створення сайту не існує, можна лише говорити про діапазон цін на різні види проектів. Однак визначаються фактори, які безпосередньо впливають на розробку веб-сторінки:

 • Ступінь підготовленості замовників студії (чи є ідея, уявлення дизайну і функціоналу, докладно сформульоване технічне завдання, і готовність брати участь в створенні і обговоренні проекту) .;
 • Складність дизайну - кількість індивідуально промальованих сторінок і логічних блоків, кількість колажів і створення графіки з нуля;
 • Наявність додаткових модулів (сторінка обговорень, стрічка новин, мовна панель, блог та ін.);
 • Складність функціоналу (впровадження платіжних систем, взаємодій між користувачами, особисті кабінети і ін) .;
 • Рівень організованості і вимогливості клієнта.

Ціна створення сайту під ключ підвищиться за рахунок замовлення додаткових послуг, які впливають на якість сайту, популярність компанії і її прибуток. До основних рекомендованим послуг відноситься розкрутка (просування) і підтримка ресурсу.

Ціна розробки сайту з послугами просування і підтримки

 • Веб-візитка від 100 $
 • Корпоративний від 200 $
 • Інтернет-магазин стандартний від 500 $
 • Інтернет магазин індивідуальний від 1000 $
 • Landing Page від 100 $
 • Ексклюзивний від 1000 $
 • промо від 1000 $
 • Каталог від 1000 $
 • SEO-копірайтинг від 100 грн / 1000 сім.
 • Налаштування контекстної реклами від 200 $
 • SEO-просування від 500 $

Без просування проекту його створення марне

Комплекс заходів, спрямованих на розкрутку, виводять веб-ресурс в ТОП пошукових запитів, що підвищує приплив нових клієнтів і прибутковість бізнесу. Просування сайту виконується протягом 2-3 місяців, вартість послуги залежить від способу рекламної кампанії, це може бути контекстна реклама, СЕО-просування, розкрутка в соц.сетях і т.д. План піар-кампаній розробляється для сайту індивідуально, від чого залежить загальна ціна його виготовлення.

Масштаб рекламної кампанії впливає на вартість сайту. Розкрутка ресурсу по всій Україні обійдеться дорожче, ніж локально, по конкретному місту або області. Тема сайту визначає рівень конкурентного середовища. Якщо сайт пропонує висококонкурентні товари або послуги, які реалізують десятки компаній-конкурентів, то витрати на просування будуть вище. Продаж побутової та цифрової техніки, пластикових вікон, косметики, автомобілів, страхування, банківські та туристичні послуги - теми, через які ціна просування і виведення сайту в лідери значна. В цьому випадку бюджетні обійдеться контекстна реклама, але тільки на короткий проміжок часу.

Також на вартість впливає частота ключових запитів. Оптимізація ресурсу під сформовані запити з різною частотою входження має свої плюси і мінуси. Низькочастотні запити вимагають більш інтенсивного просування, отже, робота групи співробітників обійдеться дорожче, проте така СЕО-оптимізація потрапляє точно в ціль - потенційний покупець з ймовірністю 9 з 10 побачить пропозицію сайту в точності свої очікуванням.

Підтримка веб-ресурсу займає окрему частину витрат замовників і відповідає за якість функціонування сторінки. З її допомогою ресурс містить актуальну інформацію, фото і відео, новини, статті в блогах і форумах, що позитивно впливає на імідж компанії. Технічна підтримка забезпечує стабільність і функціонування проекту, захист від зломів і оперативне усунення проблем.

Замовник самостійно вибирає додаткові послуги, так як тільки йому вирішувати про прибутковість роботи ресурсу після його здачі. Від цього і залежить вартість сайту.

Конкурентоспроможний веб-сайт не варто дешево. Прибуток сайту залежить від правильності і професіоналізму ідеологій, закладених в створення проекту. Якість, грамотність, знання і відповідність вимогам веб-технологій і пошукових систем є ціноутворюючими ланками, з яких і формується ціну проекту. Чим більше компанія вкладе коштів у створення веб-сайту, тим вище його віддача в майбутньому.

Який функціонал входить в мінімальну ціну сайту

При зверненні в нашу компанію, менеджер оголошує мінімальну ціну створення сайту в Кременці чи Україні. У оприлюднену вартість автоматично входить:

 • Форма зворотного зв'язку;
 • Кількість сторінок ресурсу без обмежень;
 • Модулі слайдера і фотогалереї;
 • Вікно пошуку по сайту, статистика відвідування;
 • Карта проїзду;
 • Впровадження соц.мереж, поштової скриньки і блок відгуків.

Якість функціоналу грає першорядну роль у виготовленні веб-проекту. Вирішивши замовити створення сайту під ключ в Web-wizard, ми гарантуємо найвищу якість і впровадження новітніх комп'ютерних та маркетингових технологій, які впливають на підвищення результативності ресурсу.

Чому така різниця у вартості створення сайту в Кременці?

Ціни на розробку сайтів знаходяться в широкому діапазоні. Можна купити сайт від 500-1000 гривень. Такий ресурс створюється за шаблоном, який використовується неодноразово. В результаті проект втрачає оригінальність і довіру клієнтів.

Часто такі веб-проекти не купуються, а надаються в оренду, в результаті:

 • Неможливо отримати доступ до сервера, де фізично розташований сайт;
 • Неможливо перенести ресурс на інший хостинг і займатися доопрацюванням;
 • Продовження оренди хостингу - в 2-3 рази дорожче.

Клієнти, що замовили дешевий веб-ресурс, отримують:

 • Нестабільність в роботі хостингу і всього проекту;
 • Помилки і баги в функціональності проекту;
 • Некомпетентну підтримку від розробника;
 • Втрату діючих клієнтів, зупинку продажів, прибуток.

Економити чи на ціні сайту і замовляти неприбуткову веб-сторінку- особистий вибір кожного замовника. Пам'ятайте, прибутковий ресурс, який працює на бізнес, підвищення відвідуваності трафіку і продажу, не вартує дешево.

Ціни на розробку сайту в Кременці варіюються від кількох сотень до десятків тисяч гривень. Ціна говорить про якість, закладеним в роботу. Індивідуальний дизайн, який створюється під замовників і несе індивідуальність, не вартує дешево. Зниженна ціна в цьому випадку говорить про неприбутковий і непрофесійному результаті. Кожен бізнесмен сам вирішує яку суму вкласти в розвиток справи і створення сайту. Однак при бажанні отримувати доходи, залучати цільовий трафік, розвивати свою фірму, роблячи фаворитом, рекомендуємо не заощаджувати і замовити розробку сайту в "Web-wizard".

Звернувшись до нас, ви отримуєте професійну якість на виготовлення елітного дизайну, програмування, оптимізацію, копірайтинг, просування і брендинг. Інвестувавши раз в професійний web-сайт, вам вдасться окупитися через 3-6 місяців, отримуючи хороший прибуток на ресурсі.