Створення односторінкових сайтів

ПОЧНІТЬ ОТРИМУВАТИ ПЕРШІ ПРОДАЖІ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ

ОСОБЛИВОСТІ РОЗРОБКИ ОДНОСТОРІНКОВОГО САЙТУ В Web-wizard

ВИЩА ЯКІСТЬ РОЗРОБКИ

Розробка надпотужного інструменту продажів на основі знань в digital marketing production з використанням свіжих веб-технологій і IT-рішень. Виконуємо А / В-тести і вибираємо дієву комбінацію елементів для цільової аудиторії.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ

Кожен проект неповторний, тому кожна розробка односторінника має на увазі вивчення ніші для переваги над конкурентами. Такий підхід допомагає створювати мегасучасними посадочні сторінки і досягати конверсії в 35%.

ЕМОЦІЙНИЙ WOW-ДИЗАЙН

Всі розроблені нами Лендінги мають ексклюзивний і ефектний дизайн, здатний викликати позитив навіть у самого похмурого замовника. Це сприяє збільшенню конверсії сайту і поліпшенню брендингу вашої компанії.

АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Ваш Лендінг гармонійно відобразиться на всіх використовуваних інтернет-браузерах і мобільних пристроях незалежно від розміру екрану, що поліпшить поведінкові фактори і відсоток конверсії.

ЯК МИ ВИРІШИМО ВАШЕ ЗАВДАННЯ?

АНАЛІЗУЄМО КОНКУРЕНТІВ І НІШУ

Проводимо моніторинг конкуренції, вивчаємо бізнес клієнта, сезонність і затребуваність товару в Інтернеті, щоб досягти високої ефектності Лендінзі і отримати потрібний ефект.

РАЗРАБОТАЕМ ПРОДАЮЧУ СТРУКТУРУ

Складемо цільової портрет вашого потенційного клієнта, розробимо модель і прототип сайту на основі отриманих даних. Пропишемо грамотні, продають тексти мотивуючим call-to-action.

НАЛАГОДИМО ПОСТІЙНИЙ ПОТІК КЛІЄНТІВ

Налаштуємо на ваш Лендінгем інтернет-рекламу (Google Adwords, рекламу з соціальних мереж), націлюватимемося тільки на зацікавлених людей. Таким чином, отримаємо швидку віддачу.

ЗАБЕЗПЕЧИМО ШВИДКУ ОКУПНІСТЬ

Середня окупність landing page наших клієнтів 1-2 місяці, в залежності від типу бізнесу. Ваші інвестиції повернуться і почнуть примножуватися в неймовірно короткий термін. Хіба це не чудово?

Створення односторінкових сайтів під ключ

Односторінковий сайт являє собою окрему сторінку з помірною кількістю Інфоконтент, мета якої зацікавити, утримати потенційного клієнта і спонукати його до дії. Такий сайт розробляється під PR-кампанію, націлену на терміновий продаж або пропонування товару або послуги.

Односторінкові сайти не перевантажені графікою, не мають банерів, надлишку інтерактивності, вони діють на інстинкти людини, пробуджуючи в них бажання зробити дію тут і зараз.

Головне завдання одностранічнік - зібрати якомога більше лидов (відвідувачів, які стають клієнтами). Створення односторінкових сайтів в Києві націлене на продажу і прибутковості бізнесу, який вони рекламують.

5 головних переваг односторінкових сайтів

Для реклами конкретних продуктів при просуванні веб-сторінки компанії, створення односторінкових сайтів має ряд переваг:

  1. Фокусування уваги на один продукт або послугу, яка підвищує інтерес у відвідувача односторінкового сайту;
  2. Просте юзабіліті, доступне сприйняття інформації;
  3. Технічна доступність, зручність управління за допомогою CMS, зміна контенту в потрібний час;
  4. Розширення клієнтської бази під час функціонування посадочної сторінки;
  5. Зручність у зборі статистики дій клієнтами.

Односторінкові сайти відрізняються від класичних веб-ресурсів тим, що вони націлені на максимальну конвертацію відвідувачів на постійних клієнтів. Тому при розробці цільової сторінки значення приділяється маркетинговим дослідженням: вивчення переваг продукту, визначення цільової аудиторії, виявлення чинників, які впливають на прийняття рішення діяти, розробці стратегії продажів і т.д.

Другим критерієм створення сторінки посадки є дизайн. Він розробляється таким способом, щоб відвідувач фокусувався на унікальному торговій пропозиції, а зайві елементи його не відволікали.

5 факторів, що визначають необхідність створення односторінкового сайту

Рекомендується замовити створення односторінкового сайту, якщо:

  1. Бізнес "застоявся", продажі знизилися, зменшився потік клієнтів;
  2. Потрібно зробити акцент на одному з продуктів або послуг;
  3. На ринок вводиться товар, який не представлений в країні;
  4. Реклама існуючого сайту не приносить результатів;
  5. Потрібно збільшити прибуток від інтернет-продажів.

Створення односторінкового сайту - це сукупний комплекс заходів. Успіх сайту визначається відсотком конверсії - саме вона говорить про раціональності сайту. Конверсію варто очікувати, тільки якщо був проведений аналіз ринку і конкурентів, бізнесу, запитів в мережі і сезонності, цільової аудиторії; створена правильна структура і концепція і написані грамотні заклики до дії і тексти.

Як ми добиваємося конверсії до 35% при розробці одностранічнік

Прибутковість Лендінгем Пейдж досягається за допомогою грамотної формулювання виняткового торгового і рекламного пропозиції, презентації достоїнств продукції і послуг, що запам'ятовується і лаконічного дизайну і наявності призову до дії (покупці, стрибку, заповнення форми та ін.).

При створенні односторінкового сайту співробітники студії продумують і опрацьовують кожен етап, складають детальне технічне завдання, аналізують бізнес, що допомагає створити привабливий макет, який відповідає потребам цільової аудиторії. Ми створюємо продають прототипи дизайну без шаблонів, індивідуально підходимо до побажань клієнта і враховуємо специфіку його бізнесу.

В роботі опираємося на показники конверсії та ROI, контролюємо результати аналітики, проводимо А / Б тести і знаходимо інструменти до збільшення конверсії, клієнтів і зниження витрат на рекламу сайту. Перевага "Імпульс Дизайн" - грамотна настройка контекстної реклами. Ми знаємо і впроваджуємо фішки, які не використовують 97% студій в Києві і Україні. Це допомагає нам залучити потік клієнтів до односторінкового сайту при мінімальних витратах.

Замовити односторінковий сайт за низькою ціною в Кременці

Вартість розробки односторінкового сайту пов'язана з обсягом робіт, який виконують співробітники веб-студії, особливості ніші, бізнесу та особистих побажань клієнта. 60% суми становить складність створення: кількість модулів, дизайн проекту, а також вартість платформи, на якій розміщується одностранічнік.

Ми готові запропонувати клієнтам веб-студії варіанти розробки односторінкового сайту на вибір, серед яких вдасться підібрати вигідний. Зв'яжіться з нами, отримаєте спеціалізовану допомогу і замовляйте продає основу для стабільного потоку продажів і клієнтів.

Ціна розробки односторінкового сайту в Кременці і Україні

Виготовлення

односторінкового сайту

від 100 $

Реклама

односторінкового сайту

від 250 $

Підтримка

односторінкового сайту

від 50 $