РОЗРОБКА ПРОДАЮЧОГО САЙТУ

ПОЧНІТЬ ОТРИМУВАТИ ПЕРШІ ПРОДАЖІ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ ПРОДАЮЧОГО САЙТУ В Web-wizard

САЙТ ЗА РОЗУМНУ ЦІНУ

Ми створимо для вас продаючу сторінку преміального класу з високим рівнем віддачі. Ваш бізнес отримає триразовий дохід вже через 25 днів і з кожним днем буде тільки рости. І за все це ми пропонуємо адекватні ціни на свої послуги..

ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТИНГ ПІД КЛЮЧ

Ваш бізнес - унікальний, тому важливо побачити і проаналізувати всі його нюанси і тонкощі. Ми детально вивчимо бізнес, конкурентів і ваші переваги над ними, і тільки після цього приступаємо до розробки сайту з імовірною конверсією до 45%.

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ДИЗАЙН

Ми прихильники яскравого і незабутнього дизайну. Тому кожен створений нами продає сайт одностранічнік володіє ВАУ-ефектом і викликає тільки позитивні емоції навіть у самого витонченого замовника.

ПРОФЕСІЙНА ВЕРСТКА І АДАПТАЦІЯ

40% свого часу приділяємо верстці і розробці адаптивної версії сайту. Тому гарантуємо ідеальне відображення сторінок в браузері і електронних девайсах незважаючи на розмір дисплея.

ЯК МИ ВИРІШИМО ВАШЕ ЗАВДАННЯ?

АНАЛІЗУЄМО КОНКУРЕНТІВ І НІШУ

Проводимо моніторинг конкуренції, вивчаємо бізнес клієнта, сезонність і затребуваність товару в Інтернеті, щоб досягти високої ефектності Лендінзі і отримати потрібний ефект.

РАЗРАБОТАЕМ ПРОДАЮЧУ СТРУКТУРУ

Складемо цільової портрет вашого потенційного клієнта, розробимо модель і прототип сайту на основі отриманих даних. Пропишемо грамотні, продають тексти мотивуючим call-to-action.

НАЛАГОДИМО ПОСТІЙНИЙ ПОТІК КЛІЄНТІВ

Налаштуємо на ваш Лендінгем інтернет-рекламу (Google Adwords, рекламу з соціальних мереж), націлюватимемося тільки на зацікавлених людей. Таким чином, отримаємо швидку віддачу.

ЗАБЕЗПЕЧИМО ШВИДКУ ОКУПНІСТЬ

Середня окупність landing page наших клієнтів 1-2 місяці, в залежності від типу бізнесу. Ваші інвестиції повернуться і почнуть примножуватися в неймовірно короткий термін. Хіба це не чудово?

Створення продаючих сайтів

95% веб-сайтів в Інтернет не продають бажаний обсяг продуктів і послуг лише тому, що їх структура, концепція, дизайн і функціонал далекі від основ інтернет-маркетингу. Продаючі веб-сайти вирішують цю проблему, роблячи заробіток в Інтернеті єдиним джерелом доходу.

Продаючий сайт - односторінник з конверсією до 35%, який за структурою і дизайну нагадує вітрину. Посадкова сторінка має на увазі комплекс заходів, спрямованих на просту і доступну мотивацію відвідувача. Поєднавши такий ресурс з відділом продажів компанії, клієнт отримує потужний канал потоку клієнтів і замовлень, забезпечуючи зростання бізнесу.

Практика Web-wizard показує, що перетворення відвідувачів у клієнтів цільової продає сторінки вище, ніж у звичайних проектів. Тому замовити створення сайту, що продає в Кременці рекомендується власникам оптової та роздрібної торгівлі, бізнесу в сфері послуг і тим, хто продає дорогий, унікальний товар або навчальні програми.

Ціна розробки продаючого сайту в Кременці і Україні

Виготовлення

сайту

від 100 $

Реклама

сайту

від 250 $

Підтримка

сайту

від 50 $

Вартість створення сайту в Web-wizard стартує від 2500 грн. За цю суму клієнт отримує можливість замовити продаючу сторінку, яка запам'ятається відвідувачам дизайном, зробивши кожного 6-го з них клієнтом.

Вартість сайту залежить від:

1) Складність дизайну (кількість індивідуальних промальованих елементів);

2) Специфіки бізнесу, конкурентності товару і його особливостей, які можуть вплинути на розробку;

3) Довжина сайту, кількість логічних блоків;

4) Складність функціоналу (оплата через Visa / MasterCard, калькулятори тощо).

А також:

 • Розробка складних ілюстрацій і анімацій;
 • Налаштування "наскрізний" аналітики;
 • Прив'язка до системи адміністрування;
 • А / В тестування;
 • Інтеграція з CRM.

Пропонуємо вам переглянути прайс на послуги або звернутися до менеджера для отримання докладної інформації. Щоб замовити веб-сторінку в Кременці, зв'яжіться з нами, відвідайте веб-студію або запросіть project-менеджера в офіс. Рекомендуємо завантажити і заповнити бриф для повноцінної презентації бізнесу і економії часу.

Продаючий сайт і його переваги

 • Створення сайту, що продає займає менше часу, ніж створення інших видів сторінок;
 • Дизайн сторінки унікальний і сприяє підвищенню лояльності і впізнаваності компанії або бренду;
 • Мінімальна конверсія цільової сторінки - 4%;
 • За рахунок високої ефективності, ресурс допомагає раціональніше витрачати рекламний бюджет.

Розробка продаючого конверсійного веб-сайту сфокусована на ідеальному представленні товару або послуги, тому результат пов'язаний з психологічним сприйняттям людини. Структура одностранічнік відрізняється від стандартних сайтів: на ньому розміщуються прості елементи, які не відволікають увагу відвідувача, а акцент йде тільки на вигоді одного пропозиції.

Другим найсильнішим мотиватором є заклик до дії. Вся посадкова сторінка структурована таким чином, щоб у відвідувача з'явилося бажання виконати дію: купити, підписатися на розсилку, замовити або завантажити.

Як розробка сайту вплине на дохід компанії

Унікальна і грамотна послідовність розстановки веб-елементів доповнюється унікальним і цікавим торговим пропозицією, які продають дизайном, який спрямований на переконання відвідувачів сайту і лаконічними рекламними статтями, які б мотивували до дії. В результаті психологічне сприйняття людини Лендінгем Пейдж підштовхує його купити або замовити продукт.

В результаті витрати на створенні сайту, що продає конвертуються в інвестиції, так як за 1-2 місяці вони окупаються і приносять надприбуток в 200-1000%. У створенні сайту важлива грамотна розкрутка. Завдяки комплексному професійному просуванню, у потенційного клієнта є 5 способів потрапити на продає посадкову сторінку:

 • За допомогою контекстної реклами, ввівши запит в рядок;
 • З банерної медійної реклами;
 • З Email розсилки;
 • За допомогою таргетинговой реклами в FaceBook;
 • З каналу YouTube.

Веб-студія Web-wizard пропонує послуги створення, просування сайту, що продає преміального класу в Кременці та Україні. Успіх і результативність роботи студії досягаються за рахунок професійної штатної команди, грамотного маркетингової аналізу і стратегії, виявлення цільової аудиторії і підбору унікальної торговельної пропозиції, а також залученню передових IT-технологій.

Ми забезпечуємо продажу через Інтернет за допомогою створення результативних посадочних сторінок під ключ, з нуля створюючи веб-дизайн, структуру переваги, PR-кампанію і інші методи залучення клієнтів.