Студія Web-wizard

Ідея. Рішення. Результат.

Ми команда екстравертів і талановитих розробників, які люблять свою роботу і цінують клієнтів.

Місія студії

Пропагувати новий творчий підхід до розробки і просування сайтів. Вивести ваш бізнес в лідери і збільшити вашу прибуток з допомогою ультрасучасних рішень, закладених в сайт.

Наша мета

Розробка прогресивної концепції створення сайтів на основі ефективного дизайну і зручного юзабіліті. Створення функціональних інструментів, результатом яких стане висока конверсія. Орієнтування на підтримку соціально-економічного розвитку кожного клієнта.

Робимо внесок в покращення добробуту суспільства, надаючи безмежні можливості заробітку в Інтернеті.

ЧОМУ МИ РОБИМО КРАЩИЙ ВЕБ ПРОДУКТ?

ГЛИБОКИЙ БІЗНЕС-АНАЛІЗ

На основі отриманих результатів досліджень будуємо стратегію переваги і виводимо сайт в лідери.

СУЧАСНИЙ ПРОДАЮЧИЙ ДИЗАЙН

Розробляємо дизайн на основі ретельних досліджень бізнесу і отримуємо конверсію до 45%.

ИДЕАЛЬНА АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Максимальна зручність користування і відображення на всіх браузерах і мобільних гаджетах.

НАДІЙНИЙ ПІДТРИМКА РЕСУРСУ

Безперебійна робота, модернізація ресурсу і максимальна безпека сайту 365 днів в році.

Студія Web-wizards:

У 2013 році декілька фахівців з різних веб-агентств об'єдналися для спільної роботи зі створення сайтів. Їх метою стояло пошук свіжих і новаторських ідей, які ще не використовувалися в широкому спектрі в інших студіях-конкурентах. З часом і досвідом, навчанням і практикою невелика веб-студія розвинулася, прості сайти замінилися на складнотехнічні проекти, націлені на підвищення доходів клієнтів і розвиток їх бізнесу в Інтернеті, збільшився спектр послуг веб-агентства.

Сьогодні в нашому здобутку більше 120 готових проектів, розроблених для великих українських компаній, представників шоу-бізнесу. Наше агентство не стоїть на місці, ми розвиваємося в усіх напрямках. У 2017 році ми розробили і реалізували нову систему для інтернет-магазинів, що дозволяє приносити компаніям до 100 замовлень в день. Свою діяльність агентство по створенню сайтів починало з команди з 2 чоловік. Сьогодні в інтернет-агентстві працюють 8 фахівців, щодня працюючи над створенням флагманських сайтів.

Послуги студії Web-wizards

Основними послугами Web-wizards в Кременці є створення сайтів будь-якої складності для дрібних, середніх і великих компаній з будь-яких сфер діяльності. Також ми вирішимо завдання, пов'язані з:

  • Рекламою сайтів в Інтернеті: реклама і просування в пошукових системах, соціальних мережах, великих тематичних та інформаційних порталах і форумах, YOUtube;
  • Виявленням фахівцями агентства цільової аудиторії компанії та інших завдань, пов'язаних з бізнес-аналізом;
  • Директ-маркетингом;
  • SEO, SMM, SMO.

Web-wizards надає всі послуги, необхідні для ефективного результату створення сайтів в Кременці і Україні. Вся робота виконується поетапно і виключає будь-які ризики для клієнта і підвищення прибутковості і впізнаваності компанії за рахунок глибокого аналізу діяльності фірми-замовника, підбору свіжих і ефективних рішень і переваги над конкурентами.

  • Створення сайтів - від 1500 грн.
  • Просування сайтів - від 3000 грн.
  • Реклама в соціальних мережах від 1500 грн.

Що отримують клієнти Web-wizards?

  • Надійного партнера, що входить в ТОП-100 кращих агентств України;
  • Безмежний потік відвідувачів, 95% яких стануть клієнтами;
  • Ефективний майданчик для продажу та реалізації послуг.

Ми орієнтуємося на бізнес клієнта і його побажання, якісний продукт і реалізацію будь-яких ідей. Web-wizards націлена на продуктивність, чесність і відкритість. Станемо діловим партнером, який прагне до розвитку вашого бізнесу в Інтернеті і пошуку найкоротшого шляху до збільшення продажів вашої компанії.