РОЗРОБКА LANDING PAGE САЙТУ

ПОЧНІТЬ ОТРИМУВАТИ ПЕРШІ ПРОДАЖІ ВЖЕ ЧЕРЕЗ 20 ДНІВ

ПЕРЕВАГИ РОЗРОБКИ LANDING PAGE САЙТУ В Web-wizard

ЛЕНДІНГ ЗА РОЗУМНУ ЦІНУ

Ми розробляємо продукт, здатний потроїти ваші доходи за проміжок в 25 днів, при цьому залишили адекватну вартість Лендінгу і преміальну якість розробки, яка виправдовує очікування навіть самого вимогливого клієнта.

ПРИГОЛОМШЛИВИЙ МАРКЕТИНГ

Бізнес наших клієнтів унікальний, тому наша команда детально досліджує нішу. Вивчаємо переваги над конкурентами і тільки після цього розробляємо Лендінг Пейдж. Це допомагає нам створювати продаючі сторінки Landing Page з ефективністю до 50%.

ЕМОЦІЙНИЙ WOW-ДИЗАЙН

Всі розроблені нами Лендінги мають ексклюзивний і ефектний дизайн, здатний викликати позитив навіть у самого похмурого замовника. Це сприяє збільшенню конверсії сайту і поліпшенню брендингу вашої компанії.

АДАПТИВНА ВЕРСТКА

Ваш Лендінг гармонійно відобразиться на всіх використовуваних інтернет-браузерах і мобільних пристроях незалежно від розміру екрану, що поліпшить поведінкові фактори і відсоток конверсії.

ЯК МИ ВИРІШИМО ВАШЕ ЗАВДАННЯ?

АНАЛІЗУЄМО КОНКУРЕНТІВ І НІШУ

Проводимо моніторинг конкуренції, вивчаємо бізнес клієнта, сезонність і затребуваність товару в Інтернеті, щоб досягти високої ефектності Лендінзі і отримати потрібний ефект.

РАЗРАБОТАЕМ ПРОДАЮЩУЮ СТРУКТУРУ

Складемо цільової портрет вашого потенційного клієнта, розробимо модель і прототип сайту на основі отриманих даних. Пропишемо грамотні, продають тексти мотивуючим call-to-action.

НАЛАГОДИМО ПОСТІЙНИЙ ПОТІК КЛІЄНТІВ

Налаштуємо на ваш Лендінгем інтернет-рекламу (Google Adwords, рекламу з соціальних мереж), націлюватимемося тільки на зацікавлених людей. Таким чином, отримаємо швидку віддачу.

ЗАБЕЗПЕЧИМО ШВИДКУ ОКУПНІСТЬ

Середня окупність landing page наших клієнтів 1-2 місяці, в залежності від типу бізнесу. Ваші інвестиції повернуться і почнуть примножуватися в неймовірно короткий термін. Хіба це не чудово?

Створення Landing Page

Ми знаємо що вам потрібно. Вам потрібні клієнти і прибуток. Вам потрібен нестандартний сайт, а стовідсотковий спосіб отримати вигоду. Ви бажаєте продати послугу або товар швидше і вигідніше, мінімально витратившись на це. Веб-студія Web-wizard - це ваша опора і надійний партнер. Ми пропонуємо вам не просто замовити створення Лендінгу, а розробку технічно складного, але доступного для сприйняття проекту, здатного виконувати поставлені вами завдання.

Ми розробляємо продаючу концепцію, реальний інструмент прибутку; створюємо унікальну, яскраву і вигідну торгову пропозицію; розробляємо рекламну кампанію, запропонувавши вигідні варіанти розкрутки сайту. Співробітники веб-студії з нуля створять надприбутковий і трендовий продукт, який працює і до 10 разів збільшує ваші продажі з мережі інтернет.

Клієнти нашої веб-студії отримують адаптивний ресурс з привабливим дизайном і анімаційними ефектами, що продає рекламний текст, спрямований на залучення відвідувачів, і швидке просування з першими відвідувачами через 3 години.

Ключові переваги створення landing page

Лендінг - це продаючий односторіночник, мета якого конвертувати відвідувачів сайту в покупців. Перехід на Лендінг виконується за допомогою рекламних джерел Google і Yandex, соціальних мереж, розсилок і т.п. Сайт містить одну унікальну пропозицію, мотивуючу споживача зателефонувати, залишити заявку, замовити продукт або підписатися на розсилку.

Переваги Лендінгів:

 • Зосередженість і зацікавленість відвідувача на конкретну пропозицію;
 • Конверсія від 2% до 45% в залежності від тематики та рекламних джерел, їх налаштування;
 • Стимулювання і мотивація відвідувача до виконання конкретної дії за допомогою ретельно продуманих елементів.

Робота студії Web-wizard спрямована на результат. Для його досягнення впроваджуються сучасні ідеї та стилі, досвід і креатив співробітників. Для результативної роботи проекту маркетологи веб-студії проводять глибокий аналіз ринку, конкурентів, аналогічних пропозицій, цільової аудиторії і визначають потребу цього сегмента, що допомагає створити сайт з конверсією до 45%. Розробляється ексклюзивна торгова пропозиція, яка сприяє з яскравим і динамічним дизайном. Лендінг оптимізується, рекламується, налаштовується і розробляється таким способом, щоб продукт залучав споживача і приводив до цільової дії.

Причини замовити Лендінг Пейдж

 • Ми постійно практикуємо - У нас в роботі немає ні хвилини вільного часу. Ми раз у раз щось створюємо, верстаємо, просуваємо, наповнюємо. Практика - найкращий показник того, що наша компанія затребувана. Все Лендінгем Пейдж, які ми вже створили для наших клієнтів, мають показники конверсій від 10 до 30%.
 • Маркетинг - Ми впроваджуємо на практиці найновіші технології інтернет-маркетингу, ретельно опрацьовуємо прототип одностранічнік. Сайт повинен бути зрозумілий не тільки самому замовнику, а й його клієнтам.
 • Унікальний дизайн - Створення нового сайту починається з розробки унікального дизайну. Ми вислуховуємо всі побажання клієнта і приймаємо одноголосне спільне рішення по створенню унікального дизайну сайту.
 • Зручність співпраці - Ми беремо на себе практично всю роботу по веденню сайту, його розкручування, так що нашому клієнтові ні про що не потрібно турбуватися.
 • Гарантія якості - Ми гарантуємо, що наша робота буде виконана якісно і точно в строк.

Розробка landing page вам необхідна, якщо:

 • Бажаєте запропонувати цільової аудиторії конкретну послугу або товар;
 • Необхідно провести акцію перед святами для миттєвого підвищення продажів;
 • Бажаєте розширити клієнтську базу;
 • Необхідно швидше отримати прибуток від угод.

Ми розробимо чіпляючий заголовок і чіткий заклик до дії, правильну пропозицію, яке фокусує відвідувача на цілі; відповідно до законів маркетингу розставимо пріоритети для правильного сприйняття сайту споживачем, розмістимо фото і відео, відгуки та нагороди, дипломи та сертифікати компанії.

Окрему увагу приділяємо контенту Лендінгу. Грунтуючись на психологічному сприйнятті інформації людини, поведінкових факторів та інтересів специфіки інформаційної складової Лендінгу і його вимог до текстів, створюємо унікальний контент. Наповнюємо сайт текстами з максимальною конкретикою і цифрами, передаємо ключові моменти в доступній для відвідувача формі.

Розробляючи проект на основі CMS - доступної системи адміністрування сайту, надаємо можливість самостійно змінювати і коригувати інформацію. При бажанні замовника, візьмемо відповідальність за підтримки сторінки, доповнимо текстової та графічної інформацією. В результаті співпраці кожен замовник нашої компанії отримує ряд незаперечних вигод:

 • Швидку окупність. Фінансові вкладення стають інвестиціями. Той грошовий внесок, який був витрачений, окупається вже через місяць, після чого починає примножуватися. Замовник надалі отримує надприбуток, що перевершує витрати в 3-5 разів кожен місяць;
 • Економію на просуванні. При виборі контекстної реклами, як методу рекламування, фахівці контролюють бюджет. Клієнту вдається заощадити на рекламній кампанії, отримуючи чистий дохід;
 • Перші відвідувачі через 3 години після запуску реклами. Вибравши метод розкрутки PPC, перші відвідувачі з'являться вже через 2-3 години після настройки і запуску контекстної реклами. Це колосальна економія часу і перша прибуток без тривалого очікування;
 • Дешева розробка. Розробка лендінгу обходиться в 1,5-2 рази дешевше, ніж інші види сайтів, а конверсія перевищує показники в рази;
 • Швидке створення сайту. На відміну від інших типів веб-сайту, яким потрібно 3-5 тижнів на розробку, сайт що продає з одної сторінки створюється за 2-3 тижні.

Етапи виготовлення продаючої сторінки під ключ

1. Постановка цілей

Встановлюються завдання і цілі розробки посадкової сторінки. Інформацію озвучує замовник або вивчається фахівцями нашої компанії на основі отриманих даних. При побудові мети розраховується мінімальний поріг конверсії, виходячи із специфіки оффера, а також максимально можлива конверсія і відсоток збільшення обороту компанії.

2. Аналіз ринку

Виконуємо 5 послідовних етапів маркетингового аналізу: ринку, конкурентів, бізнесу клієнта, конкурентності (кількість конкурентів в ніші і кількість запитів в Інтернеті), сезонності, цільової аудиторії.

3. Розробка структури, концепції

Складаємо унікальну торгову пропозицію, пишемо кілька продають заголовків (на вибір клієнта), підбираємо "видатні" місця для розміщення форми захоплення відповідно до психологічними факторами людини.

4. Написання продаючого тексту

Копірайтери нашої веб-студії розробляють продаючу структуру текстів, пишуть унікальний контент, впроваджуючи зачіпки для відвідувачів і розкриваючи вигоди для клієнтів. Тексти пишуться з високим показником унікальності і без води. Клієнту передається прототип сайту з отриманими даними проведеного маркетингового аналізу.

5. Дизайн Лендінгу

Після узгодження прототипу сайт переходить до дизайнера. Розроблений макет дизайну передається клієнту на узгодження і змінюється до тих пір, поки замовник затвердить його.

6. Верстка та програмування

Готовий дизайн переходить до верстальщика. Після того, як Лендінг зверстаний, сайт проходить тестування (швидкість завантаження, адаптивність, кроссбраузерность, зручність юзабіліті і ін.).

Готовий проект здається клієнтові, а після організовується рекламна кампанія при замовленні послуги в нашій студії.

Ціна розробки Лендінг Пейдж в Кременці і Україні

Виготовлення

Landing page

від 100 $

Реклама

Landing page

від 250 $

Підтримка

Landing page

від 50 $

Вартість створення Лендінгу в Web-wizard стартує від 2500 грн. За цю суму клієнт отримує можливість замовити продаючу сторінку, яка запам'ятається відвідувачам дизайном, зробивши кожного 6-го з них клієнтом.

Вартість Лендінгу залежить від:

1) Складність дизайну (кількість індивідуальних промальованих елементів);

2) Специфіки бізнесу, конкурентності товару і його особливостей, які можуть вплинути на розробку;

3) Довжина сайту, кількість логічних блоків;

4) Складність функціоналу (оплата через Visa / MasterCard, калькулятори тощо).

А також:

 • Розробка складних ілюстрацій і анімацій;
 • Налаштування "наскрізний" аналітики;
 • Прив'язка до системи адміністрування;
 • А / В тестування;
 • Інтеграція з CRM.

Пропонуємо вам переглянути прайс на послуги або звернутися до менеджера для отримання докладної інформації. Щоб замовити Лендінг в Кременці, зв'яжіться з нами, відвідайте веб-студію або запросіть project-менеджера в офіс. Рекомендуємо завантажити і заповнити бриф для повноцінної презентації бізнесу і економії часу.

6 важливих відмінностей продаючого Лендінг Пейдж, який ми створюємо

Landing Page - потужна база для реклами компанії, товару або послуги в Інтернеті. Для досягнення поставлених цілей і підвищення конверсії, Web-wizard розробляє і розміщує на сторінці ключові атрибути, які виділяють сайт з інших:

 • Великі, високої якості і докладні фотографії продукту або фото, які асоціюються з бізнесом і викликають правильні асоціації у відвідувачів;
 • Розробка унікальної торговельної пропозиції, яка розкриває перевагу товару / послуги над аналогами / конкурентами і підвищує конверсію в 2-3 рази;
 • Розробляємо зачіпку: акцію, бонус, спеціальну пропозицію, обмежену за часом;
 • Розкриваємо сильні сторони товару, послуги або компанії;
 • Розміщуємо блок довіри для відвідувачів: відгуки, нагороди і сертифікати компанії, відео зі зверненням керівника компанії або співробітників керівної посади і т.п .;
 • Створюємо потужний заклик до дії - мотиваційну кнопку, яка стає логічним завершенням блоків.

Веб-студія створює Лендінг за принципом наростання інтересу з маркетингової продаючої структурі AIDA (A-увагу, I-інтерес, D-бажання; A-дія). Створення послідовної структури допомагає сконцентрувати увагу ліда, проявити ключові важливі моменти, продемонструвати вигоди для нього, мотивувати до дії і м'яко, без агресії, підштовхнути до ключового дії (замовити, скачати, зареєструватися і т.д.).

Текст і інформація адаптуються для користувачів стаціонарних пристроїв і мобільних гаджетів за допомогою адаптивної версії. Для цього враховуємо специфіку поведінки користувачів при скролінгу сайту, розташовуючи блоки в логічній послідовності, щоб "розпалити" інтерес людини до сайту і товару / послуги. Інформаційна складова лаконічна, без води, передає ключову суть, зазиває, привертає і мотивує.

Мета співробітників веб-студії при розробці одностранічнік - утримати користувача. Для цього захоплення уваги виконується за допомогою картинок, на тлі яких пишеться текст продає характеру, розміщуються візуальні елементи: інструкція із застосування, відео відгуки від щасливих володарів товару / послуги, інфографіка, фотографії товару та ін.

Створення landing page стає вирішальним дією для підприємців і бізнесменів, які бажають просунути продукт на ринку, і отримати дохід якомога швидше. Посадочні сторінки створені для продажу, допомагають диференціювати аудиторію за певними критеріями і надати сформованої цільової групи з потенційних клієнтів інформацію і товар, в яких вони потребують.

Замовивши Лендінг в нашій веб-студії, клієнт отримує потужний продає інструмент, націлений на конвертацію відвідувачів в покупців або клієнтів. Сайт, що працює 24 години на добу, готовий розповідати потенційним клієнтам про вигоди і переваги продукту, послуги або компанії. У той час, як ви відпочиваєте або займаєтеся своїми справами, що продає одностранічнік працює на вас, призводить нових клієнтів і приносить прибуток компанії.